Služby

Sluzby prevprehliadka cover Preventívna prehliadka

Pravidelné prehliadky vašich zubov sú základom udržiavania ústneho zdravia.

čítať viac Arrow
Sluzby vstupnevysetrenie cover Vstupné vyšetrenie

Na prvej návšteve kompletne vyšetríme vaše zuby a priľahlé mäkké tkanivá ústnej dutiny vrátane skríningu rôznych ochorení v dutine ústnej, hlavy a krku.

čítať viac Arrow
Sluzby dentalnahygiena cover Dentálna hygiena

Najlepšia a najosvedčenejšia forma prevencie voči zubnému kazu, gingivitíde a parodontitíde. Vstupné vyšetrenie môže odhaliť už skoré známky poškodenia skloviny vašich zubov.

čítať viac Arrow
Sluzby rtg cover RTG diagnostika

Pearl Dental je vybavené najnovším typom intraorálneho RTG prístroja- rádioviziografie (toto zariadenie dokáže zachytiť rtg-lúče na elektronický čip, z ktorého údaje sú prenesené priamo na monitor počítača.)

čítať viac Arrow
Sluzby celkovaanesteza cover Celková anestézia

Stále existuje mnoho pacientov (najmä nespolupracujúci detskí pacienti), ktorí sa viac alebo menej obávajú akejkoľvek intervencie v ústnej dutine a niektorí z nich dokonca okúsia atak paniky.

čítať viac Arrow
Sluzby stomatochirurg cover Stomatologická chirurgia

Pri zlomení zuba, alebo jeho poškodení kazom sa zub ošetrí výplňou, korunkou alebo iným ošetrením. Niekedy je žiaľ zub natoľko poškodený, že nie je možné ho ošetriť akýmkoľvek spôsobom a musí byť extrahovaný.

čítať viac Arrow
Sluzby rekonstrukcna cover Rekonštrukčná stomatológia

čítať viac Arrow
Sluzby parodontologia cover Parodontológia

Ochorenia mäkkých tkanív ústnej dutiny, vrátane gingivitídy a parodontitídy, predstavujú vážne infekcie, ktoré ak sa neliečia, môžu viesť k strate zubov. Ochorenie periodoncia je chronická bakteriálna infekcia, ktorá ovplyvňuje vaše ďasná a kosť, v ktorej sú zuby.

čítať viac Arrow
Sluzby detska cover Detská stomatológia

Všetci detskí lekári, rovnako ako Americká Akadémia detskej stomatológie odporúča, aby prvá návšteva vášho dieťatka u stomatológa bola okolo prvého roka života. Takáto včasná návšteva dokáže zabrániť potenciálnym problémom v dutine ústnej u vášho dieťaťa.

čítať viac Arrow
Sluzby celkovaanesteza cover Anestézia

Niektoré stomatologické výkony môžu byť pre pacienta nepríjemné. Vnímavosť na bolesť je rôzna u každého pacienta.

čítať viac Arrow
Sluzby implant cover Zubné implantáty

Zubné implantáty sú náhrady koreňov zubov, ktoré sú aplikované do miesta chýbajúceho zuba v čeľusti alebo v sánke. Predstavujú podporu pre korunky, mostíky a snímateľné náhrady.

čítať viac Arrow